Kategorie:

U Hamru padne symbol těžby uranu. Jediná těžební věž půjde k zemi

17. 7. 2014  |  Jiná tu není. Jediná těžební věž na Českolipsku a v celém Libereckém kraji, stará důlní věž u někdejšího hlubinného dolu Hamr I, půjde k zemi. Její demontáž a odstřel je součástí rozsáhlé rekultivace po těžbě uranu, která v nejbližších týdnech vypukne v oblasti pod Ralskem a potrvá do konce roku 2015. Symboly těžby uranu na více»

Hledání článků dle data

Červenec 2014
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031